ECELLAR185
Víceúčelová volně stojící archivační vinotéka značky La Sommelière; Chytrá vinotéka s automatickou detekcí lahví; kapacita 185 lahví, rozsah nastavení teplot 5-20 °C; podpora aplikace Vinotag® (na Google Play a App Store); prosklené dveře s černým rámem a černým madlem, 3 vrstvy tvrzeného skla s UV filtrem; černé tělo vinotéky; bílé LED osvětlení s vypínačem; 14 ks výsuvných dřevěných polic s ocelovým drátem a s dřevěným čelem; elektronická regulace teploty; digitální displej; automatické odmrazování; systém aktivní ventilace; zimní režim; antivibrační systém; uhlíkový filtr;  zámek dveří; 2 výškově stavitelné nožky + 2 transportní kolečka; energetická třída G; klimatická třída N; roční spotřeba energie 224 kWh; použitelná při okolní teplotě 16-32 °C; hlučnost 41 dB; hmotnost 151 kg; rozměry (Š x H x V) 72 x 68,5 x 204,5 cm

La Sommelière vytvořila první chytrou a propojenou vinotéku pomocí chytrého telefonu prostřednictvím aplikace VINOTAG®.
Inovace ECELLAR185 spočívá v propojených policích, které jsou trvale spojeny mezi vinotékou a jeho specializovanou aplikací VINOTAG®.
Poličky ECELLAR185, promyšlené, navržené a vyrobené ve Francii. Estetické a inteligentní, byly navrženy tak, aby se do nich vešly i láhve šampaňského (až 9,5 cm v průměru).
Po připojení k vašemu smartphonu automaticky detekují přidávání a odebírání vašich lahví, aby zaručili registr v reálném čase.
Trvalé propojení mezi ECELLAR185 a jeho specializovanou aplikací VINOTAG® vám umožní identifikovat vaše lahve pomocí jednoduché fotografie a přístup k podrobnému vinnému listu. Snadno identifikujte, ukládejte a najděte své lahve díky ECELLAR185 a vychutnejte si okamžitý pohled na obsah vašehí vinotéky na vašem smartphonu.

ECELLAR funkce:

Rozpoznávání lahví.
VINOTAG® uzavřel partnerství s největší světovou databází vín: VIVINO®.
Právě jste si koupili láhev nebo jste dostali pěkný dárek, uschovejte ji ve svém vinném sklípku! Otevřete aplikaci VINOTAG®, vyfoťte štítek své láhve; partnerství mezi VINOTAG® a VIVINO® vám během několika sekund umožní přístup k podrobnému vinnému listu. Není třeba vytvářet soubory. Komentáře, hodnocení a "oblíbený" prostor pro záložky jsou již připraveny, abyste je mohli přizpůsobit podle svých přání.

Chytré police, francouzská výroba.
Inovace ECELLAR185 spočívá v chytrých policích. Jsou vybaveny 12 senzory, které automaticky detekují přidávání a odebírání lahví a každý pohyb hlásí ve vaší aplikaci. Vyfoťte štítek vaší láhve, abyste ji identifikovali, a poté ji umístěte kamkoli chcete, ECELLAR185 ji detekuje automaticky. ECELLAR185 zaznamenává každou láhev a její umístění. Chytré propojené police byly vyvinuty tak, aby pojaly velké množství formátů lahví až do průměru 9,5 cm. Formát lahví Bordeaux již není standardem, vinotéka uskladní všechny vaše oblíbené lahve bez výjimky.

Asistované umístění ESommelier®
ECELLAR185 nabízí funkci ESommelier® a poradí vám s umístěním lahví. Tato funkce asistovaného umístění určuje optimální polohu pro zajištění správné provozní teploty a uchování vašeho vína. Toto místo se pozná podle druhu vína, jeho ideální degustační teploty a související doby zrání. Na základě těchto údajů a řízení teploty, ECELLAR185 určí ideální místo pro uchování vaší láhve.Funkce ESommelier® je také užitečná pro zobrazení volných míst ve vaší vinotéce, tip, které místo si ponechat, když je sklep téměř plný.

Najděte své lahve.
Chcete-li vyhledat láhev, zadejte několik vodítek do vyhledávacího pole vaší aplikace. Chcete-li najít související láhev, stiskněte „zobrazit v mém sklepě“, poté se na inteligentních policích objeví LED ikona láhve, která ukazuje její přesné umístění.

Kolekce vín a sdílení vinotéky.
Pro stejné nadšence vína jako jste vy, jsme vyvinuli funkci „knihovna vín“ a „sdílení vinoték“, abyste si uchovali svá oblíbená vína nebo vytvořili seznam přání, který můžete sdílet se svými blízkými.

Přesná a konstantní teplota.
Zrání vína závisí na jeho skladovací teplotě, ideální teplota zrání je 12°C. Příliš vysoká teplota urychluje jeho stárnutí, zatímco příliš nízká jej zpomaluje. Nezbytnou podmínkou je také stálost a stabilita teploty, příliš silné a opakované výkyvy vínu škodí. ECELLAR185 nabízí optimální řízení teploty, aby vaše vína dozrála v to nejlepší. Díky vizuálním a akustickým teplotním alarmům a zimní funkci uchová vaše vzácná vína.

Řízená vlhkost.
Vlhkost sklepa musí zůstat mezi 50 % a 80 %. Při příliš nízké vlhkosti může korek vyschnout a umožnit tak kontakt kyslíku s vínem. Pokud je příliš vysoká, poškodí estetiku vašich lahví tím, že se odlepí jejich etiketa a může se vytvořit plíseň. Aby byla zaručena přesná teplota ve vaší vinotéce, ECELLAR185 generuje pravidelné chladicí cykly. Ve spojení s termodynamickou technologií výparníku udržuje dokonalou úroveň vlhkosti.

Žádné vibrace
Opakované vibrace, byť i malé amplitudy, narušují zrání vína: nejmladší vína zrají nesprávným způsobem a rozšiřují se sedimenty nejstarších vín a nevratně je poškozují. Díky technologii Silent Block nevytváří ECELLAR185 vibrace a nabízí tichý provoz.

Ochrana proti světlu.
Ultrafialové paprsky degradují taniny oxidací a víno předčasně zestárne. Mohou nakonec dát vínu velmi nepříjemnou žluklou chuť nazývanou "chuť světla" a trvale změnit kvalitu vašich vín. Aby byly vaše lahve účinně chráněny, je ECELLAR185 vybaven dvířky s trojitým prosklením a anti-UV úpravou.

Systém filtrace a obnovy vzduchu.
V omezeném prostoru může víno získat nežádoucí chutě. Bez výměny vzduchu mohou plísně a bakterie růst a změnit těsnost zátky a samotnou chuť vašeho vína. Je nezbytné udržovat vaše vína ve zdravém prostředí. ECELLAR185 je vybaven přívodem vzduchu s filtrem s aktivním uhlím a umožňuje nepřetržitou obnovu vzduchu, neutralizuje zápach a množení bakterií a plísní.

Zimní režim

„Zimní režim“ je plně autonomní bezpečnostní režim, který umožňuje rozšířit rozsah okolních teplot, při kterých lze spotřebič bezpečně používat. Jakmile teplota okolí poklesne pod 10 °C, automatika zajistí udržení vnitřní teploty vinotéky na požadované hodnotě (nefunguje pod 0 oC). Vašim cenným lahvím tak nehrozí ani v garáži nebo na verandě nežádoucí pokles teploty.
POZOR! Při aktivním „zimním režimu“ může dojít k dočasnému potlačení přirozeného teplotního rozvrstvení jednotlivých zón/částí vnitřního prostoru spotřebiče.


Automatické odmrazování

Po ukončení každého chladicího cyklu dojde k automatickému odmrazení chladicích oddílů. Přebytečná voda je odváděna do sběrné nádoby, která je umístěna v zadní části vinotéky u kompresoru, kde se, vlivem tepla produkovaného provozem kompresoru, odpaří.


Systém aktivní ventilace

Aktivní ventilace zajišťuje uvnitř vinotéky nebo vnitřního oddílu stejnoměrné podmínky pro uskladnění vína, pokud jde o teplotu a vlhkost vzduchu.


UV filtr

Světlo obsahuje ultrafialové paprsky, které urychlují oxidačně-redukční procesy a způsobují předčasné zrání vína. Tento proces není žádoucí. Proto jsou vinotéky opatřeny prosklenými dveřmi s UV filtrem, čímž je zajištěna ochrana vína od nepříznivých vlivů světla.


Elektronická regulace s dotykovým ovládáním

Nastavení teploty:

u mono-teplotních v rozsahu: 8-18 °C

u multiteplotních v rozsahu:

spodní část 6-10 °C

střední část 10-14 °C

vrchní část 14-18 °C

Optimální vlhkost v rozmezí 50-70 %

Aktivaci chladicího a topného okruhu, případně provoz při úsporném (eco) režimu

Výstrahu při nízké a vysoké teplotě a vlhkosti

Výstrahu se specifikací poruchového kódu (autodiagnostika závad)


Důležité vlastnosti

 • Víceúčelová volně stojící archivační vinotéka značky La Sommelière. Chytrá vinotéka s automatickou detekcí lahví.
 • Kapacita 185 lahví, rozsah nastavení teplot 5-20 °C
 • Podpora aplikace Vinotag®
 • Prosklené dveře s černým rámem a černým madlem, 3 vrstvy tvrzeného skla s UV filtrem
 • Bílé LED osvětlení s vypínačem
 • Elektronická regulace teploty s displejem
 • Automatické odmrazování, systém aktivní ventilace
 • Antivibrační systém, zimní režim
 • Energetická třída G, klimatická třída N
 • 14 ks kovových polic
 • Hlučnost 41 dB, hmotnost 151 kg
Základní parametry
Kapacita lahví 185 ks
Počet chladících zón 1 multiteplotní zóna
Energetická třída G
Klimatická třída N
Použitelná při okolní teplotě 16°C - 32°C
Celkový příkon 140 W
Příkon osvětlení 10 W
Roční spotřeba elektrické energie 224 kWh
Emise hluku šířeného vzduchem 41 dB(A)
Displej Ano
Počet polovýsuvných polic z ocelového drátu s dřevěným čelem 14
Další funkce
Zimní režim Ano
Automatické odmrazování Ano
Možné umístění vinotéky V obytných místnostech
Regulace teploty Elektronická
Rozsah nastavení teplot 5°C-20°C
Zámek dveří Ano
Systém aktivní ventilace Ano
LED podsvícení dveří pro dokonalou prezentaci lahví Ano
LED osvětlení s vypínačem Ano
Možnost změny směru otevírání dveří Ne
Typ dveří Prosklené s UV filtrem
Způsob otevírání dveří Vertikální madlo
Nerezové madlo Ne
Anti-vibrační systém Ano
Počet vrstev skel 3
Zvukový signál zvýšení teploty Ano
Vizuální signál zvýšení teploty Ano
Demo režim (nechladí) Ano
Výškově nastavitelné nožičky Ano
Kolečka pro snadné přemístění Ano
Uhlíkový filtr Ano
Rozměry a hmotnost
Výška (netto) 204,5 cm
Šířka (netto) 72 cm
Hloubka (netto) 68,5 cm
Hmotnost (netto) 151 kg
Rozměry a hmotnost v balení
Výška 219,3 cm
Šířka 168 cm
Hloubka 78 cm
Hmotnost brutto 168 kg
Třída spotřeby energie (?) G


Mohlo by Vás zajímat

Záruka 4 roky

Vinotéka Avintage DVP265G

Vinotéka Avintage DVP265G

Připravujeme

Řda DIVA, kapacita až 264 lahví, monoteplotní (8-18 °C), skleněné dveře s UV filtrem, elektronická regulace Climacontrol s citlivým elektronickým ovládáním, zimní režim, 3 dřevěné police, displej pro zobrazení teploty a vlhkosti, zámek, rozsah okolních teplot 0-32 °C, energetická třída B, rozměry (ŠxHxV): 62 x 71 x 186 cm.

79 990

Záruka 4 roky

Avintage AVU18TDZA vinotéka, 4 roky záruka po registraci

Avintage AVU18TDZA vinotéka, 4 roky záruka po registraci

Skladem v eshopu - odeslání ihned
Doručení k Vám již za 1-2 dny

Dvouzónová servírovací vinotéka na 17 lahví vína vestavná pod pracovní desku

28 990

Záruka 4 roky
Novinky

Climadiff CBU7S1B vinotéka, 4 roky záruka po registraci

Climadiff CBU7S1B vinotéka, 4 roky záruka po registraci

Skladem v eshopu - odeslání ihned
Doručení k Vám již za 1-2 dny

13 990

Záruka 4 roky

Avintage AVU53PREMIUM vinotéka

Avintage AVU53PREMIUM vinotéka

Na dotaz

Dvouzónová vinotéka Avintage vybavená zimním režimem s celkovou kapacitou 50 lahví

49 990

Climadiff CBU51D1X vinotéka

Climadiff CBU51D1X vinotéka

Připravujeme

34 990

Climadiff ECHANSON2 chladič na vino echanson 2

Climadiff ECHANSON2 chladič na vino echanson 2

Na dotaz

Stolní chladící zařízení pro 1 láhev vína

3 490

Nastavení Cookies
Cookies

Naše webové stránky používají soubory cookies, které nám pomáhají s jejich vylepšováním. Abychom cookies mohli používat, musíte nám to povolit. Kliknutím na tlačítko "OK, souhlasím" udělujete tento souhlas.

Nastavení OK, souhlasím
×
Nastavení souborů cookies

Cookies jsou malé soubory, které webové stránky (i ty naše) ukládají ve Vašem webovém prohlížeči. Obsahy těchto souborů jsou vyměňovány mezi Vaším prohlížečem a našimi servery, případně se servery našich partnerů. Některé cookies potřebujeme, abychom webová stránka mohla správně fungovat, některé potřebujeme k marketingové a statistické analytice. Zde si můžete nastavit, které cookies budeme moci používat.

Nezbytné cookies
Nezbytné cookies
Jedná se o technické soubory, které jsou nezbytné ke správnému chování našich webových stránek a všech jejich funkcí. Používají se mimo jiné k ukládání produktů v nákupním košíku, zobrazování produktů na přání, ovládání filtrů, osobního nastavení a také nastavení souhlasu s uživáním cookies. Pro tyto cookies není zapotřebí Váš souhlas a není možné jej ani odebrat.
Ovlivňuje funkce:
 • Konfigurační cookies
Analytické cookies
Vypnuto Zapnuto
Analytické cookies
Analytické cookies nám umožňují měření výkonu našeho webu a našich reklamních kampaní. Jejich pomocí určujeme počet návštěv a zdroje návštěv našich internetových stránek. Data získaná pomocí těchto cookies zpracováváme souhrnně, bez použití identifikátorů, které ukazují na konkrétní uživatelé našeho webu. Pokud vypnete používání analytických cookies ve vztahu k Vaší návštěvě, ztrácíme možnost analýzy výkonu a optimalizace našich opatření.
Ovlivňuje funkce:
 • Google Analytics - analytická návštěvnost
Personalizované cookies
Vypnuto Zapnuto
Personalizované cookies
Používáme rovněž soubory cookie a další technologie, abychom přizpůsobili náš obchod potřebám a zájmům našich zákazníků a připravili tak pro Vás výjimečné nákupní zkušenosti. Díky použití personalizovaných souborů cookie se můžeme vyvarovat vysvětlování nežádoucích informací, jako jsou neodpovídající doporučení výrobků nebo neužitečné mimořádné nabídky. Navíc nám používání personalizovaných souborů cookie umožňuje nabízet Vám dodatečné funkce, jako například doporučení výrobků přizpůsobených Vašim potřebám. 
Marketingové cookies
Vypnuto Zapnuto
Marketingové cookies
Marketingové (reklamní) cookies používáme my nebo naši partneři, abychom Vám mohli zobrazit vhodné obsahy nebo reklamy jak na našich stránkách, tak na stránkách třetích subjektů. Díky tomu můžeme vytvářet profily založené na Vašich zájmech, tak zvané pseudonymizované profily. Na základě těchto informací není zpravidla možná bezprostřední identifikace Vaší osoby, protože jsou používány pouze pseudonymizované údaje. Pokud nevyjádříte souhlas, nebudete příjemcem obsahů a reklam přizpůsobených Vašim zájmům.
Ovlivňuje funkce:
 • Google Ads

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.