LIEBHERR - specialista na chlazení a mrazení

V naší nabídce naleznete spotřebiče pro použití v domácnosti, jako jsou kombinované chladničky, chladničky, vinotéky, skříňové a truhlicové mrazničky, chladničky a mrazničky pro komerční použití.

Vysoká úroveň chladicích a mrazicích spotřebičů je tvořena z nejmodernějších postupů v oblasti chladicí techniky. Firma Liebherr byla založena Dr. Ing.&nbspE. H. Liebherrem v roce 1949. Celá firemní skupina je tvořena 47 společnostmi s působností v 17 zemích světa. Hlavním akcionářem firemní skupiny je rodina Liebherr, která vlastní 100% akcií. V dnešní době patří Liebherr k vedoucím evropským výrobcům chladicí a mrazicí techniky.

Stara reklama Liebherr

Chladicí a mrazicí technika značky Liebherr zajišťuje, že uchované potraviny zůstávají nejen týdny, ale dokonce i měsíce dlouho čerstvým zážitkem. Díky jedinečné funkci Biofresh pro velmi dlouhé uchování čerstvosti zůstávají potraviny až třikrát déle v čerstvém stavu než v normální chladicí přihrádce.

Bus Liebherr

V roce 1993 Liebherr jako první výrobce kompletně přebudoval svůj program na bezfreonové spotřebiče. Dnes jsou téměř všechna zařízení bezfreonová. Díky postupu nanášení vrstev, označení umělých hmot a následnému využití recyklovaných materiálů přispívá Liebherr k ještě větší nadstandartní míře ochrany životního prostředí.

Značka Liebherr získává každoročně ocenění za FUNKCIONALITU, INOVACE, VYUŽITÍ VÝROBKU, DESIGN A EKOLOGII. V roce 2014 byla oceněna oblíbenou cenou publika jako "Oblíbená značka - zlato - vybraná uživateli". Toto ocenění získají společnosti a značky, které v letech 2012 - 2014 dostali pro výrobky titul " Kuchyňská inovace roku"

My máme pro Vás připravený dárek v podobě 5-tileté záruky ZDARMA. 

Provozovatel webu, Mojespotřebiče s.r.o., se sídlem Lidická 700/19, 602 00 Brno, IČ: 02862191, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.