Liebherr BluPerformance – špičkové chladicí a mrazicí technologie

Představte si dokonalou chladničku – energeticky efektivní, s nadčasovým, elegantním designem a hladkým povrchem, který se snadno čistí. Chladničku, která rychle zchladí potraviny na optimální teplotu a udrží je tak mnohem déle čerstvé. Chladničku, která je mimořádně prostorná, avšak zároveň kompaktní svými rozměry, s úžasně intuitivním, plně elektronickým ovládáním a vybavená spoustou moderních technologií, které učiní váš každodenní život jednodušší. To jsou chladničky a mrazničky BluPerformance. Přístroje, které představují novou dimenzi chlazení a mrazení

 

Optimální chladicí a mrazicí výkon, nízká spotřeba
Chladničky a mrazničky řady BluPerformance představují obrovský krok kupředu v oblasti energetické efektivity. Spotřebiče BluPerformance spadají do třídy energetické efektivity A+++ nebo A+++/-20%. Procentuální označení znamená, že spotřebiče této kategorie jsou ještě o 20 % efektivnější než spotřebiče v doposud nejvyšší známé třídě, A+++. Jinými slovy, před vámi se nachází spotřebiče, které umožňují vychutnat si čerstvější potraviny s nižší spotřebou elektrické energie. Po připojení zařízení SmartDevice-Box navíc můžete chladničku nebo mrazničku ovládat na dálku a nechat si tak například vychladit oblíbený nápoj předtím, než dorazíte domů

 

Více prostoru pro vaše potraviny
Existuje vlastnost, která tyto spotřebiče nové generace obzvláště odlišuje od ostatních, a tou je integrace chladicích technologií do soklu (nebo základny) spotřebiče. Díky tomu budete mít k dispozici mnohem více úložného prostoru, avšak bez zvětšení fyzických rozměrů chladničky jako takové. Prostor pro potraviny a nápoje je skutečně mnohem větší. Nicméně, spotřebiče řady BluPerformance jsou nejen více energeticky efektivní, ale také znatelně méně hlučné. Představují tak dokonalý doplněk každé domácnosti.

 

Technologie BioFresh : Jedinečná technologie BioFresh společnosti Liebherr slouží pro udržení konstantní teploty tesně nad bodem mrazu a optimální vzušné vlhkosti s možností regulace. Díky tomu zůstane například sýr eidam v BioFresh boxu, při teplotě těsně nad bodem mrazu, čerstvý až 120 dnů (ve srovnání s pouze 10 dny v běžné chladničce). Salát můžete v BioFresh boxu uchovávat až 19 dnů (namísto obvyklého týdne). To šetří nejen peníze (jelikož budete vyhazovat méně jídla), ale také čas. BioFresh box udržuje ovoce, zeleninu, maso, ryby a mléčné produkty čerstvé mnohem déle, než běžné chladničky

 

Technologie BioCool : Úložný prostor BioCool-Boxu umožňuje regulaci vlhkosti pro optimální skladovací podmínky ovoce a zeleniny. V BioCool-Boxu zůstanou vaše potraviny čerstvé delší dobu. Pro snadnou manipulaci je navíc BioCool-Box umístěn na kolečkovém pojezdu.


Aktivní uhlíkový filtr : Všechny kombinované chladničky řady BluPerformance jsou vybaveny aktivním uhlíkovým filtrem FreshAir integrovaným přímo do směrového ventilátoru PowerCooling. Tento filtr čistí cirkulující vzduch okamžitým zachytáváním pachů a zajišťuje vždy bezvadnou kvalitu vzduchu uvnitř spotřebiče.


Šetrný zavírací mechanismus : Spotřebiče řady BluPerformance jsou vybaveny prémiovým, šetrným zavíracím mechanismem. Ten nejen, že zajišťuje automatické dovření dveří přístroje v případě, kdy je ponecháte mírně otevřené, ale také garantuje šetrné, bezpečné a tiché zavírání i tehdy, pokud jsou dveřní přihrádky plně obsazené, nebo jsou dveře zavřeny neadekvátní silou.


Technologie SoftTelescopic : BioFresh boxy u všech spotřebičů nejvyšších řad jsou usazeny na teleskopických výsuvech, jejichž součástí je samozasouvací mechanismus a šetrný posun. LED diody dokonale osvětlují každou část spotřebiče.


Sofistikovaná konstrukce rukojeti : Prvotřídní rukojeť těchto spotřebičů je ergonomicky tvarovaná pro pohodlné uchycení a zahrnuje speciální otevírací mechanismus, který vždy zajišťuje snadné otevírání a zavírání dveří spotřebiče. Rukojeť je dostatečně robustní pro mnoho let intenzivního, každodenního používání.

 

Mějte k dispozici celou řadu přednastavených režimů:


Každodenní
Program Day to Day je určen pro běžné každodenní použití. Nabízí optimální chladicí a mrazicí výkon a efektivitu při standardním nastavení teploty chladničky i mrazničky.


EnergySaver
Režim EnergySaver je rozšířením programu Day to Day. Oproti němu umožňuje dodatečné snížení spotřeby elektrické energie. Aby režim mohl snížené spotřeby energie dosáhnout, dojde k mírnému zvýšení teploty v chladničce a mrazničce, díky kterému se sníží výkon chladicího okruhu a tím i spotřeba energie. Režim EnergySaver také nabízí mnoho nápomocných tipů pro snížení spotřeby. Věděli jste například, že značného snížení spotřeby můžete dosáhnout rozmrazováním potravin v chladničce?


MaxPerformance
Po aktivaci režimu MaxPerformance bude chladnička poskytovat nejvyšší možný chladicí výkon. To se hodí především v situacích, kdy potřebujete zchladit velké množství potravin za krátkou dobu.


PartyMode
Režim PartyMode je ideální během přípravy večírků: Dojde k dočasné aktivaci funkcí SuperCool a SuperFrost pro rychlé zchlazení a zmrazení velkého množství pokrmů. Speciální funkce pro rychlé chlazení nápojů v mrazničce umožňuje nastavení počtu lahví a celkového objemu nápojů pro určení jejich optimální teploty. Jakmile mraznička této teploty dosáhne, upozorní vás na to zvukovým alarmem.


HolidayMode
Režim HolidayMode slouží k minimalizaci spotřeby energie v situacích, kdy odjedete na dovolenou nebo jednoduše nebudete delší dobu doma. Teplota v prázdné - vyklizené chladničce stoupne na +15 °C, zatímco teplota v mrazničce zůstane na výchozí teplotě -18 °C.

 

 

Provozovatel webu, Mojespotřebiče s.r.o., se sídlem Lidická 700/19, 602 00 Brno, IČ: 02862191, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.