Způsoby doručení

 

Vážení zákazníci,

 

vzhledem k situaci ohledně šíření nákazy koronavirem jsme nuceni do odvolání přistoupit k mimořádným opatřením.  V současné době nejsme schopni zajistit nadstandardní dodávky zboží s výnosem na místo určení, které realizujeme přes přepravní službu TOPTRANS. Doručení zboží zajišťujeme pouze za první uzamykatelné dveře.

Další omezení se týká výběru dobírek u zásilek doručovaných přes společnost TOPTRANS. Je nám líto, ale ode dnešního dne 16.3. 2020 přijímáme pouze objednávky s platbou on-line kartou nebo předem na náš účet.

Všechna tato opatření mají pouze dočasný charakter. Cílem těchto kroků je omezit vzájemný kontakt lidí na minimum a zamezit tak šíření nebezpečné nákazy. Děkujeme za pochopení a pevně věříme, že se v co nejkratší době vrátí situace do normálu a budeme Vám moci nabídnout veškeré naše služby bez omezení.


Pokud bude cokoli nejasného, tak nás neváhejte kontaktovat buď telefonnicky na čísle +(420) 511 112 931 nebo emailem info@mojespotrebice.cz.

 

Česká pošta

U množství menšího zboží, jako je například příslušenství, vysavače, malé odsavače, mikrovlné trouby a některé varné desky je možné doručení prostřednictvím České pošty. Výhodou je možnost vyzvednout zboží na pobočce, takže nemusíte čekat na dovoz doručovatelem. 

Toptrans

Nadrozměrné zboží a zboží s hmotností nad 30kg je nutno přepravovat službou TOPTRANS.  Toptrans Vám zboží doručí za první uzamykatelné dveře. Nad tento rámec se již jedná o nadstandartní službu, které je zpoplatněna dle ceníku TOPTRANSu. Požadovanou službu uveďte do poznámky v objednávce a naši operátoři Vám cenu následně upraví a emailem pošlou potvrzení o koncové částce a předpokládaném termínu doručení. 

 

Zvláštní dodací podmínky:

  • TOPTIME (dopolední doručení do 12.00 hodin) – příplatek ve výši 25% z tarifu
  • TOP-PRIVAT (večerní doručení od 16.00 do 20.00 hodin) – bez příplatku, pokud je místo vykládky v městě sídla depa TOPTRANSU, v ostatních případech příplatek 363,- Kč včetně DPH
  • TOP-WEEKEND (sobotní doručení do 13.00 hodin) – příplatek ve výši 50% z tarifu + 600,- Kč s DPH paušál

  • SBĚRNÝ DVŮR (odvoz starého spotřebiče na sběrný dvůr) – příplatek 726 s DPH (600,- Kč bez DPH)
  • TOP-COMFORT (výnos zásilky do patra za aktivní asistence příjemce) – příplatek 363 s DPH (300,- Kč bez DPH) (1 ks s maximální váhou 100 kg)
  • TOP-COMFORT Plus (výnos zásilky do patra bez asistence příjemce, příjemce je telefonicky avizován, současně je zajištěn úklid obalu) – příplatek 968 s DPH (800,- Kč bez DPH) (1 ks s maximální váhou 100 kg, zajištěno pouze ve městech se sídlem depa TOPTRANS) + 181 Kč včetně DPH za každé patro

Osobní odběr

Zboží můžete též odebrat na našich výdejních místech v Brně . Na osobním odběru je nutno se dohodnout předem telefonicky nebo e-mailem. Prosíme, berte na zřetel, že některé spotřebiče váží přes 100kg.

Výdejní místo Brno:

po telefonické domluvě

Pavlovská 37, Brno Kohoutovice 623 00, tel. +420 511 112 931

 

Provozovatel webu, Mojespotřebiče s.r.o., se sídlem Lidická 700/19, 602 00 Brno, IČ: 02862191, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.