NOVINKY BOSCH a SIEMENS - PEČENÍ

S novinkami od značek BOSCH a SIEMENS budete hýčkat sebe i své blízké. Všechny moderní inovace jsou navrhovány tak, aby Vám šetřily práci, čas a peníze, ale hlavně, aby jste z pečení měli radost. :-) Budete nadfšení okouzlujícím designem a spoustou vyjímečných funkcí. Máme to štěstí, že spoustu modelů jsme si mohli sami otestovat. Všechny trouby (klasické, mikrovlnné i parní) mají jednotný čelní panel z nerezové oceli a díky němu lze bez omezení kombinovat jakékoliv spotřebiče s výškou 60 a 45 cm. Ať se již rozhodnete kompaktní spotřebiče umístit vedle sebe nebo zvolíte možnost rozmístění tzv. na sebe (jeden na druhý), vždy dosáhnete bezchybné jednotnosti celku.

 

Variabilitu a jednostnost designu jsme již pochválili a nyní k moderním inovativním funkcím.
Mezi nejnovější trendy v oblasti pečení bezesporu patří tzv. pečící senzor. Zjednodušeně lze napsat, že využívá měření vlhkosti vnitřního prostoru a na základě naměřených hodnot přizpůsobuje celý pečící proces. Ve chvíli, kdy začne docházet k poklesu měřených zplodin je pečení u konce. Této inovativní funkce se využívá při pečení moučných pokrmů. Pozor v průběhu pečení troubu neotvírejte. Okolní teplota a vlhkost by měla neblahé následky na výsledek pečení. Nedoporučuje se používání silikonových forem, ani v případě, že v dané chvíli zrovna nevyužíváte fukci pečícího senzoru. Mohlo by dojít k nezvratnému poškození.


O dokonalou přípravu masové pečínky se zase postará teplotní sonda. Ta kontroluje vnitřní teplotu masa na třech místech současně. Není tedy bezpodmínečně nutné umístit sondu přímo do středu masa. Po aktivaci sondy, Vám trouba sama nabídne teplotu, ale máte i možnost teplotu sami upravit a tím si regulovat míru propečení masa.


Pokud máte pocit, že potřebujete něco ještě méně složitého, tak zkuste programovou automatiku. Prostě si vyberete jeden z programů, navolíte hmotnost a spustíte START. O zbytek se trouba postará sama. Po ukončení programu Vám už jenom popřeje DOBROU CHUŤ :-)
Přišli jste unaveni domů, máte chuť připravit si nějakou dobrotu, ale maso leží ještě v mrazáku? I na to programátoři značek SIEMENS mysleli. Žádné rozmražování masa a předehřívání trouby. Prostě navolíte coolStart a vložíte maso z mrazáku přímo do trouby.
Nemáte moc času na přípravu oběda? Pokud má Vaše trouba zabudované mikrovlny, tak můžete zrychlit přípravu jídla až o 50%. Zkrátka využijete VarioSpeed funkci a ke klasickému pečení aktivujete mikrovlny.


Tímto jsme samozřejmě nevyčerpali veškeré praktické možnosti u trub BOSCH a SIEMENS. Více se dozvíte na našem webu nebo z oficiálních stránek našeho dodavatele. Odkaz na youtube zde.

 

Ovládání trub probíhá přes TFT displej. K dispozici je buď klasický TFT displej nebo TFT dotykový displej. U TOP modelů TFT dotykový displej PLUS. Dost často slýcháváme ze stran zákazníků obavy, že manipulace s dispejem pro ně bude náročná, ale opak je pravdou. Vše je navrženo, tak, že pro Vás bude menu naprosto srozumitelné. Veškeré pokyny jsou jednoduché a jasné. V případě trub s parní funkcí je čelní panel výsuvný. Stiskem tlačítka se panel vysune dopředu a tím Vám umožní manipulaci s nádržkou na vodu. 

 

Mezi komfortní prvek u trub výše zmiňovaných značek patří i jemné, tlumené otevírání a dovírání dvířek.
Máte možnosti volby i oblasti čištění trub. Většina jich má již v základním vybavení tzv. EcoClean - jedná se o  povrchovou úpravu, která redukuje znečištění a pachy již v průběhu používání spotřebiče. Zbylý povlak lze lehce odstanit. Pozor nepoužívat chemické přípravky. Došlo by k porušení povrchové úpravy a tím i ke ztrátě funkčnosti. EcoClen lze používat po celou dobu životnosti spotřebiče.
Pokud chcete mít vše naprosto bez práce, tak je pro Vás vhodná trouba s pyrolýzou. Pyrolitické čištění probíhá za vysokých teplot. Zmáčknete pouze tlačítko a o zbytek se prostará trouba sama. Jakmile dosáhne teplota v troubě 300 st. C dojde k automatickému uzamčení.Teplota při tomto čištění dosahuje téměř 500 st.C. Uvnitř trouby se vše spálí na popel, který po vychladnutí trouby na přijatelnou teplotu setřete hadříkem nebo papírovým kapesníčkem.

Nový design sebou přinesl i sloučení více funkcí do jednoho spotřebiče. Oceníte hlavně v případě, že nemáte k dispozici tolik prostoru, kolik si přejete a bylo by nutné oželet např. mikrovlnku, aby zbylo více uložného prostoru na nádobí atd. To již řešit nemusíte. Na základě Vašich požadavků Vám pomůžeme vybrat si správně - nebojte se nás kontaktovat buď emailem nebo telefonicky na číslech 773 285 999, 511 112 931.

 

Nejprodávanější modely trub SIEMENS :

HN678G4S1 - barevné provedení nerez

HN678G4W1 - barevné provedení bílá

HS658GXS1 - barevné provedení nerez

HB675G0S1 - barevné provedení nerez

HB675G0W1F - barevné provedení bílá

CS658GRS1 - barevné provedení nerez

CS658GRW1 - barevné provedení bílá

 

Nejprodávanější modely trub BOSCH :

HNG6764S1 - barevné provedení nerez

HSG656XS1 - barevné provedení nerez

HRG6753S1 - barevné provedení nerez

HBG6750S1 - barevné provedení nerez

CSG656RB1 - barevné provedení černá

CSG656RS1 - barevné provedení nerez

CSG656RW1 - barevné provedení bílá

HBG6764S1 - barevné provedení nerez

 

 

Váš team eshopu Mojespotřebiče s.r.o.

https://www.vip-interier.cz/?utm_source=mojespotrebice&utm_medium=banner&utm_campaign=doplnky

Provozovatel webu, Mojespotřebiče s.r.o., se sídlem Lidická 700/19, 602 00 Brno, IČ: 02862191, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.