Francouzské vinotéky Avintage, Climadiff a La Sommelière

Dovolte nám představit vám francouzské vinotéky té nejvyšší kvality.

Objevte značky Avintage, Climadiff a La Sommelière, které jsou největšími specializovanými výrobci vinoték ve Francii. Spojením moderních technologií, francouzské vinařské tradice a vášně pro kvalitní víno vznikají ty nejlepší archivační nebo prezentační skříně pro znalce a milovníky vína po celém světě.

Objevte nejširší sortiment vinoték na českém trhu: od luxusních velkoobjemových archivačních skříní, až po malé vinotéky pro začínající sběratele.

 

Průvodce výběrem vinotéky

Chcete-li si vybrat tu nejlepší vinotéku pro vás, měli byste si položit čtyři klíčové otázky!

 

1. K čemu budete vinotéku používat?

 

1a) Výhradně pro dozrávání vína v optimálních podmínkách?

Potřebujete archivační skříň: DVA305G, DVA180G, AVV206A, CVP180, CVV142


1 b) K dozrávání vína, s možností uložit některé láhve do zóny, chladící na servírovací teplotu?

Potřebujete multi-teplotní vinotéku: DVP305G, DVP265G, DVP180G, VIP265V


1 c) Výhradně ke skladování lahví připravených k servírování?

Potřebujete servisní vinotéku: AV54SXDZ, AV53CDZ, AV51SX, AV41SXDP, AV21SX, AV7X, AV93X3ZI/1, AV80CDZI/1, AV79XDZI/1, AV46CDZI/1, AV45XDZI/1, AV24XI/1, PRO147XDZ, PRO116XDZ, CV52IXDZ, CV41DZX, CLS33A, CLS28A, ECS40.2Z, ECS25.2Z


2. Kapacita vinotéky?


Pokud máte v plánu archivovat láhve vína, nezapomeňte, že vaše vinotéka je navržena s určitou maximální kapacitou, nicméně vaše sbírka se bude pravděpodobně v průběhu let rozšiřovat. V budoucnu budete pravděpodobně vlastnit mnohem více lahví, než máte dnes. Je tedy vhodnější zvolit model, jehož kapacita by vyhovovala vašim potřebám na 2, 5 nebo dokonce 10 let.

Další informace: kapacita vinotéky je uvedena v počtu standardních 75 cl Bordeaux lahví včetně standardně dodávaných polic. Tato kapacita je vypočtena přesně, takže pro sbírku sestávající z různých typů lahví, odečtěte 20% z maximální kapacity. Další police jsou k dispozici v sekci příslušenství, nicméně berte na vědomí, že přidání police může znamenat ztrátu prostoru pro celou řadu lahví.

 

3. Umístění vinotéky?


Pokud bude vaše vinotéka umístěna v nevytápěné garáži nebo sklepě, zvolte model vybavený zimním režimem. Pokud plánujete umístit vinotéku v kuchyni nebo na jiném viditelném místě, v nabídce máme širokou škálu rozměrů, tvarů, povrchových úprav, barev nebo vzorů vinoték s plnými nebo prosklenými dveřmi, které mohou být elegantně zakomponovány do stylu vašeho domova.

 

4. Rozpočet?


Vinotéky se stejnými vnějšími rozměry se mohou zásadně lišit svou skladovací kapacitou, v závislosti na výrobci. Chcete-li porovnat dva modely, doporučujeme provést následující výpočet:

Prodejní cena vinotéky včetně DPH / Počet lahví (kapacita) = cena za láhev.

Takto snadno zjistíte, že cena za uložení láhve vína může být u vinotéky od specializovaného výrobce polovinou ceny, kterou byste zaplatili u vinotéky jiných výrobců.

 

Provozovatel webu, Mojespotřebiče s.r.o., se sídlem Lidická 700/19, 602 00 Brno, IČ: 02862191, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.