Co znamená „Česká distribuce” ?

Pojem "Česká distribuce" nebo "Distribuce CZ" znamená, že výrobek byl do České republiky dovezen výrobcem schváleným postupem a je opatřen veškerou dokumentací v českém jazyce. Splňuje všechny legislativní (hygienické, bezpečnostní, technické, ... ) požadavky. Pro spotřebitele je též velmi důležité, že výrobku bude poskytnuta bezproblémová záruka u autorizovaných servisních partnerů po celou dobu trvání záruky, jakož i případný pozáruční servis. Více informací najdete například ZDE.

U všech výrobků na našem eshopu poskytujeme právní záruku, že výrobky pocházejí z české distribuce.

Garantujeme Vám, že zboží, které nakoupíte v našem eshopu, můžete nechat v případě poruchy v záruční době opravit ve všech autorizovaných střediscích daného výrobce. U zboží ze šedého dovozu sice máte dle zákona nárok na dvouletou záruční dobu, ale opravu vám nemusí provést autorizovaný servis výrobce, ale pouze prodávající e-shop. V praxi se objevila řada případů, kdy dovozce šedého zboží po několika měsících uzavřel či přesunul svůj obchod, čímž se ještě více ztížila či znemožnila reklamace, případně vrácení vložených finančních prostředků zákazníkům.

Pořízení domácích a kuchyňských spotřebičů není každodenní činností a spotřebiče si pořizujete na dlouhá léta. Proto doporučujeme, aby jste nákupu věnovali patřičnou pozornost a neváhali ověřit původ zboží a serióznost prodejce. Neváhejte prodejce kontaktovat mailem nebo telefonicky. Dojem z jeho vystupování Vám může být dobrým vodítkem pro Vaše rozhodnutí.

http://mail.ono.cz/contact1/contactform.php
https://www.vip-interier.cz/?utm_source=mojespotrebice&utm_medium=banner&utm_campaign=doplnky

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

V pořádku