Digestoře FABER

Jsme tu opět s nabídkou něčeho nového. Nyní jsou to digestoře FABER. Společnost založil Abramo Galassi v roce 1955 ve spolupráci se třemi partnery a jediným zaměstnancem :-) . Již v roce 1958 přišla na svět první digestoř z plexiskla. O pět let později je vybavena ventilační motorovou jednotkou a společnost má už 100 zaměstnanců. V dnešní době Faber navrhuje a zhotovuje odsavače, které si získaly klíčovou pozici na trhu a jsou distribuovány do 8 zemí světa na 3 kontinentech, FABER je uznávaným nositelem pokroku v designu odsavačů par i v technických novinkách. Řada výrobků FABER byla oceněna na výstavách po celém světě.

Digestoře Faber jsou certifikovány pro zajištění kvality a bezpečnosti předními institucemi v Evropě i ve světě. Zkušební laboratoře provádějí zkoušky, které hlídají shodu výrobků s nejpřísnějšími bezpečnostními požadavky.

Design digestoří Faber je věrný principu, který formuloval americký architekt Louis Henry Sullivan: "Forma následuje funkci."

FABER je uznávaným nositelem pokroku v designu odsavačů par i v technických novinkách. Řada výrobků FABER byla oceněna na výstavách po celém světě. Nyní Vám nabízí nadstandartní 5-tiletou záruku. Zákazník tak má k "dobru" další 3 roky bezplatného servisu na veškeré funkční díly.

http://mail.ono.cz/contact1/contactform.php
https://www.vip-interier.cz/?utm_source=mojespotrebice&utm_medium=banner&utm_campaign=doplnky

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

V pořádku