Univerzální laboratorní chladnička LIEBHERR LKV 3910 - Univerzální laboratorní chladnička, Roční spotřeba energie 309 kWh/rok, Spotřeba energie za 24 h 0,85 kWh, Užitný objem celkem 344 l, Hrubý objem celkem 360,0 l

 

Parametry

Kategorie: Univerzální laboratorní chladničky
Způsob umístění: Volně stojící spotřebič
Roční spotřeba energie: 309 kWh/rok
Spotřeba energie za 24 h: 0,85 kWh
Užitný objem celkem: 344 l
Hrubý objem celkem: 360,0 l
Hlučnost: 48 dB
Klimatická třída: SN-ST
Chladivo: R 600a
Napětí: 220-240 V
Frekvence: 50 Hz
Nosnost polic: 45 kg
Gradient: 4,1°C
Maximum fluctuation: 3,6°C
Samozavírací dveře
 
 
Vybavení chladničky

Systém chlazení v chladící části: dynamický
Temperature range: +3°C až +16°C
Způsob odmrazování v chladící části: automatický
Počet polic v chladící části: 5
Výškově nastavitelné poličky: 5
Materiál poliček v chladící části: kovové rošty potažené plastem

 


Ovládaní a kontrola

Ukazatel teploty: vnější, digitální
Způsob ovládání: tlačítka
Rozhraní: RS 485
Zámek: součást vybavení
Signalizace poruchy: zvuková, optická
Alarm výpadku sítě
Beznapěťový kontakt

 


Design

Barva: bílá
Materiál vnitřních stěn: umělá hmota
Design dveří: HardLine
Materiál dveří/víka : ocel
Materiál bočních stěn: ocel
Umístění pantů dveří: vpravo, lze zaměnit
Madlo: ergonomické tyčové madlo
Výškově nastavitelné nožičky: 2

 

Rozměry

Rozměry zabaleného zboží pro přepravu (VxŠxH): 189,7 cm x 61,5 cm x 70,9 cm
Váha zabaleného zboží: 71 kg

Rozměry rozbaleného zboží (VxŠxH): 184 cm x 60 cm x 61,5 cm
Váha rozbaleného zboží: 65 kg

 

Digitální teplotní displej udává přesný stupeň vnitřní teploty ledničky. Tu lze snadno přečíst z vnější strany, a tak má uživatel okamžitou informaci, aniž by musel spotřebič otevírat.

 

Chladicí média R600a a R290 jsou ekologická – mají minimální skleníkový efekt a žádný potenciál pro ničení ozónu – a proto téměř zcela nahradila dříve užívaná média (R134a a R404a). Všechny pultové mrazáky Liebherr pro impulzní prodej používají jako chladicí médium R600a či R290 a nabízejí mimořádnou energetickou účinnost, což zlepšuje jejich ekologickou stopu s ohledem na CO2 a pomáhá udržitelnému vývoji.

 

Integrovaný teplotní alarm uvádí, zda bylo dosaženo spodní nebo horní prahové hodnoty. Používá akustické i vizuální signály pro zajištění maximální bezpečnosti uloženého zboží.

 

Rozhraní sériové sběrnice lze použít pro připojení spotřebičů k externímu monitorovacímu systému. Pokud neexistuje monitorovací systém, který by bylo možné připojit pomocí dostupného rozhraní, je možné obdržet jako volitelné příslušenství adaptační sadu převodníku rozhraní (pro připojení PC či laptopu). Sběrnicové rozhraní lze použít pro připojení až 20 spotřebičů. Údaje o teplotách a alarmech lze dokumentovat a archivovat pomocí softwaru pro monitorování teploty firmy Liebherr.

 

Všechny laboratorní lednice a mrazáky jsou testovány v nejmodernějších vývojových zařízeních firmy Liebherr podle postupu EN 60068-3 pro měření teplotní stability. To zahrnuje měření teploty v devíti různých bodech uvnitř spotřebiče.

 

Liebherr garantuje mimořádnou kvalitu svých chladicích systémů díky odbornosti získané na základě zkušeností z několika dekád v oboru chladicích technologií a díky neustálému vývoji a výzkumu. Díky používání výhradně velmi kvalitních kompresorů, kondenzátorů, výparníků a dalších chladicích komponentů jsou spotřeba energie a provozní náklady spotřebičů Liebherr značně sníženy.

 

Přístroje se z výrobních závodu dodávají standardně s otevíráním dveří doprava. Možnost změnit směr otevírání dveří napomůže k dokonalé prostorové integraci a sladění s interiérem kuchyně. Pozor, existují ale výjimky. Například u modelů ECBN, kde je pouze trvalé levé nebo trvalé pravé umístění pantů.

Barva Bílá
Distribuce (?) CZ


Mohlo by Vás zajímat

Záruka 5 let

Liebherr LKUv 1610 profi

Liebherr LKUv 1610 profi

10ks Skladem v eshopu

39 918

Kategorie Výrobci

Kurz vaření

Záruka 5 let

Novinky

Akce

Vítěz testu

EcoProdukt

Provozovatel webu, Mojespotřebiče s.r.o., se sídlem Lidická 700/19, 602 00 Brno, IČ: 02862191, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.