FALMEC patentované technologie

FALMEC - patentované a inovativní technologie

 

E.ion® System

Díky řízené bipolární ionizaci uvolňují digestoře systému E.ion® ionty podobné těm, které se nacházejí v čisté přírodě. Tímto způsobem jsou neutralizovány jak zápachy, tak dráždivé nebo znečišťující látky, jako jsou bakterie, viry, roztoče, pyly, spory, prach, škodlivé výpary nebo výfukové plyny. Ionty mají velmi pozitivní vliv na psychofyzickou rovnováhu, což vede ke zlepšení nálady a koncentrace.

Atmosférické ionty jsou produkovány přírodními jevy, jako jsou blesky, vodopády nebo mořské vlny. Technologie systému E.ion® aplikuje na proud vzduchu bipolární elektrické pole tak, aby bylo dosaženo stejného výsledku. Řízená bipolární ionizace nevede k šíření ozonu v domácím prostředí a může být použita k čištění a dezinfekci vzduchu. Nepříjemné pachy se snižují o 70% až 95%, což dokazují testy provedené dle normy UNI 13725:2004 na univerzitách v Udine a Miláně. Účinnost odsavačů se systémem E.ion® je dále vylepšena kombinovaným filtrem Carbon.Zeo.

Odsavače s technologií E.ion® System nepotřebují žádné vnější ani vnitřní potrubí pro odvod výparů a pachů. Lze je tedy instalovat kdekoli v kuchyňském prostoru a nedochází tak k žádným tepelným ztrátám a optimalizují a udržují tepelnou pohodu v místnosti. 

Senzor ve tvaru listů umístěný v odsavačích systému E.ion® System detekuje přítomnost těkavých organických sloučenin (VOC), zápachových plynů, formaldehydu, cigaretového kouře a všech nečistot, které jsou přítomny ve vzduchu. Proto je dobrým indikátorem měření kvality vnitřního vzduchu. Tato informace je zprostředkována barvou ikony v podobě listu, která se postupně mění ze žluté na zelenou, s tím, jak zlepšují podmínky v prostředí.

V automatickém režimu, když senzor detekuje zhoršení kvality vzduchu v místnosti, zapne odsavač sám dezinfekci a čištění vzduchu.

 

Aktivní uhlí a Zeolith: filtrování vzduchu způsobem zamýšleným přírodou

Exkluzivní kombinovaný filtr Carbon.Zeo firmy Falmec používá materiály přírodního původu, jako je zeolith ​​a aktivní uhlí. Zadržuje pachy a vlhkost s maximální účinností.
Aktivní uhlí obsahuje zejména uhlík ve formě mikrokrystalického grafitu, který byl zpracován za účelem získání porézního materiálu s velkou vnitřní povrchovou plochou. Díky těmto vlastnostem dochází zejména k zachycení nepříjemných pachů.
Zeolith ​​je minerál charakterizovaný vysokou absorpční schopností organických sloučenin a vodní páry. Tato charakteristika je přímým důsledkem mikroporézní krystalické struktury. Zeolit ​​navíc díky svým chemickým vlastnostem při styko s vlhkostí uvolňuje teplo. Použití zeolithu je proto velmi důležité pro snížení zápachu, jakož i pro absorpci páry z vaření.

Kombinovaný filtr Carbon.Zeo má velmi dlouhou životnost: přibližně 3 roky při normálním použití odsavače. Kromě toho lze regenerovat každých 18 měsíců umístěním do trouby při teplotě 200 ° C po dobu dvou hodin. 

Silence NRS®

Systém NRS® (Noise Reduction System) je systém vyvinutý firmou Falmec ve spolupráci s laboratořemi specializovanými na dynamiku vzduchu, který tak umožnil vytvořit kolekci neuvěřitelně tichých digestoří s výrazným přínosem pro kvalitu života v kuchyni. Technologie NRS® vám umožňuje vařit, pracovat, mluvit, poslouchat hudbu bez typického hluku odsavače při zachování nejvyššího sacího výkonu.

Díky studiu proudění vzduchu a použití speciálních materiálů redukují digestoře s technologií NRS® hluk na minimální, téměř nepostřehnutelnou úroveň. Ve porovnání s konkurenčními výrobky, které jsou dostupné na trhu byla hladina hluku výrazně snížena.

Dalším důležitým bodem jsou vybrané materiály. V konstrukci odsavače par a přiložené přírubě byly použity zvukotěsné materiály pro další snížení hladiny zvuku. 

Systém NRS® poskytuje nejlepší výsledky díky odsávání výparů z vaření, ale může být také použit v recirkulační verzi s vysoce výkonným, trvanlivým a regenerovatelným uhlíkovým filtrem.

Odsavače par Falmec NRS jsou oceněny Quiet Mark - mezinárodní program pro ocenění nízkohlukových, vysoce výkonných technologií a řešení boje proti celosvětovému hluku.

NRS® zaručuje ticho.

 

 

Circle.Tech.

Certifikovaná a patentovaná technologie. Filtrační zařízení Circle.Tech pracuje horizontálně, spíše než vertikálně jako v tradičních digestořích. Odcházející vzduch prochází přes filtrační těleso, které rovnoměrně obklopuje motor. Vzhledem ke svému kruhovému tvaru dosahuje filtrační povrch maximálních rozměrů, což umožňuje dosáhnout vynikajícího výkonu s ohledem na sání, vynikající filtrační kapacitu a také extrémní ticho. Rovnoměrné rozložení výstupních proudů vzduchu ve skutečnosti snižuje turbulenci s následným snížením hluku vznikajícího v digestoři.

Kompaktní rozměry a snížené objemy systému Circle.Tech umožňují vytvářet modely digestoří s omezenými výškami v souladu s novými trendy v designu. To umožňuje optimalizovat prostor, který je k dispozici v kuchyni, a vytvořit tak krásnější a funkční prostředí.

I v této serii najde svoje uplatnění kombinovaný filtr Carbon.Zeo s obsahem aktivního uhlí a Zeolithem. Patentovaná technologie si umí poradit jak s nepříjemnými zápachy, tak i se zvýšenou vlhkostí.

 

Provozovatel webu, Mojespotřebiče s.r.o., se sídlem Lidická 700/19, 602 00 Brno, IČ: 02862191, jako správce osobních údajů, zpracovává na tomto webu cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely a v případě Vašeho souhlasu také pro personalizaci reklam. Přečtěte si Zásady souborů cookies.

Souhlasím

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.