Kávovary NIVONA a digestoře Falmec

NIVONA

Nivona 831

Značka NIVONA se poprvé objevila na německém trhu v roce 2005. Oblíbená je zvláště pro svůj sympatický, nápadný vzhled. Kávovary jsou vyráběny renomovaným švýcarským výrobcem kávovarů a jedná se o velmi odolné a technicky vyspělé stroje. Provoz a jednotlivé funkce jsou dobře promyšlené a pohodlné.Jak uvádí sám výrobce NIVONA kávovary jsou zrozené z vášně pro dokonalost. Díky celé řadě nadstandartních funkcí bude pro Vás zážitkem nejen konzumace kávy, ale už samotná příprava. Koneckonců přijďte a posuďte sami.

Budeme se na Vás těšit. :-)


FALMEC

Italská značka s třicetiletou historií ve výrobě odsavačů. Falmec vyvíjí inovativní produkty které mají úžasný design. Za zmínku určitě stojí jedinečná řada Mirabilia, která je více než kuchyňským odsavačem. Tvoří dekorativní a designový prvek celé kuchyně. Dále musíme upozornit na patentovanou novinku značky FALMEC řadu E.ION. Hlavní výhodou této řady je technologie E.ION systém. Jde o novou technologii, která umožňuje znovuvytváření atmosferických iontů - pomocí technologie BIPOLÁRNĚ ŘÍZENÉ IONIZACE. Snižuje zápach, ale také ovlivňuje optimální vyvážení iontů v životním prostředí. Je významným přínosem pro zdraví člověka. Jde o revoluční patentovanou technologii pro kuchyně. V našem kuchyňském studiu mají své zastoupení i odsavače značky FALMEC. Jste srdečně zváni.

Falmec Manhattan

Váš Team e-shopu Moje spotřebiče.cz

 

http://mail.ono.cz/contact1/contactform.php
https://www.vip-interier.cz/?utm_source=mojespotrebice&utm_medium=banner&utm_campaign=doplnky

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

V pořádku